Android için Skype'ın Yeni Sürümü İndirilebilir Durumda

Android için Skype'ın Yeni Sürümü İndirilebilir Durumda

Bu ayın başlarında Skype ekibi, video görüşme ve mesajlaşma uygulamasının yepyeni bir sürümle karşımıza çıkacağını duyurmuştu. Önce mobil platforma daha sonra masaüstüne geleceği duyurulan güncellemenin geliştiriciler tarafından indirilebilir hale getirilmesi bir haftadan uzun sürdü ancak Android için Skype’ın yeni sürümü 8.0 an itibarıyla Google Play Store’da indirmeye uygun.

Daha önce yaptığımız haberlerde Skype 8.0 ile geniş kapsamlı yeniliklerin uygulamaya geleceğini ve Skype tarihinin en büyük güncellemesi olduğunu duyurmuştuk. Dilerseniz Skype 8.0 ile gelen yenilikleri tekrar hatırlayalım. Öncelikle Skype’ın arayüzü ve tasarımı baştan aşağı değişmiş durumda. Üstelik kullanıcılar için kişiselleştirme imkanları da bulunuyor.

Skype’ın yeni halinde ileti mesajlaşmaları ve video görüşmeleriniz esnasında “Reaksiyon” butonuyla emojilerle ya da giflerle tepkilerinizi aktarabilirsiniz. Ayrıca Snapchat’ten aşina olduğumuz hikayeler özelliği de “Öne Çıkanlar” başlığı altında Skype uygulamasına uyarlanmış durumda. “Ara” panelinin de yenilendiği uygulamada daha efektif aramalar yapabilirsiniz.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Skype 8.0 sürümü ilk olarak Android işletim sistemli cihazlara çıkacaktı. Bu gerçekleştiğine göre şimdi sırada iPhone var. 

Yeni Güncellenen Skype, Görenleri Hayrete Düşürüyor

Sonunda Skype da Snapchat'i Taklit Etti

YORUMLAR