Android Tumblr Uygulamasına Bildirim Desteği Geldi

Android Tumblr Uygulamasına Bildirim Desteği Geldi

Tumblr her ne kadar Yahoo tarafından satın alınsa da, Yahoo'nun sistem üzerinde bir değişiklik yapmaması sayesinde gelişimine hiç ara vermeden devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda tamamen yenilenmiş bir arayüz ile Android ve iOS cihazlara gelen Tumblr uygulaması, yine kullanıcıların beğeneceği bir yenilik yaptı.

Şimdilik sadece Android'de aktif olan güncelleme sayesinde push notification yani bildirimler artık bildirimler kısmına otomatik olarak geliyor. Böylece birisi Tumblr blogunuzda bir yorumda bulunduğunda veya bir işlem yaptığında otomatik olarak görebiliyorsunuz. Ayrıca Tumblr'ın en ilgi çekici yanlarından birisi, diğer şirketlerin aksine iOS değil ilk olarak Android'e güncellemelerini yayınlaması. Bu güncellemede de kural bozulmuş değil.

iOS için yayınlanacak olan güncellemenin de kısa süre sonrası gelmesi bekleniyor. Android kullanıcıları dilerlerse özelliği ayarlar kısmından elbette deaktive edebiliyorlar. Tumblr Android ve iOS uygulamalarını yüklemek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Angry Birds Star Wars 2 yayınlandı

YORUMLAR