Apple, iPhone XS, XS Max ve XR Modelleri İçin Bataryalı Kılıflarını Duyurdu

Apple, bugün iPhone XS, XS Max ve XR modelleri için bataryalı kılıflarını satışa çıkardı. Yeni piyasaya sürülen kılıfların Qi sertifikalı kablosuz şarj desteğine sahip olduğu açıklandı. Akıllı kılıflar Smart Battery Case olarak isimlendirilmekte.

Apple tarafından yapılan açıklamada, iPhone ve Smart Battery Case aynı anda şarj edilirken 37 saate kadar konuşma süresi, 20 saate kadar internet kullanımı, çok daha uzun ses çalma ve video oynatma süresi elde edinilebileceğine yer verildi. Anlaşılan o ki bataryalı kılıf ayrı bir şekilde şarj edilmeyecek. Apple bu konuda kullanıcılardan tam not alabilecek mi orasını bilemeyiz ancak fiyat konusunda kullanıcıların epey moralini bozacağını çekinmeden söyleyebiliriz.

Apple Smart Battery Case Fiyatı

Smart Battery Case, 999,00 TL'den Apple Store üzerinde satışta. Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile satışa sunulan bataryalı kılıfın pil durumunu, iPhone kilit ekranında ve bildirim merkezi üzerinden görüntüleyebilir, tam olarak ne kadar şarjınızın kaldığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Apple'ın yeni bataryalı kılıfları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce fiyatı nasıl? Almayı düşünüyor musunuz? Bizlere yorumlar bölümü aracılığıyla düşüncelerinizi kolayca iletebilirsiniz.