Apple’ın Yeni Nesil iPhone’ları Bu Renk Seçenekleriyle Gelebilir! 

Yeni Nesil iPhone Renk Seçenekleri 1

Bu haftanın başlarında ortaya çıkan bir habere göre, iPhone 11R (yeni nesil iPhone XR), mavi ve mercan renkleri yerine yeşil ve eflatun renkleri de dahil olmak üzere birkaç yeni renk seçeneğiyle gelecek. Yeni bir sızıntı uzmanı, iPhone 11R’ın birkaç konsept tasarım görselini paylaşarak yeni renklerin cihazlar üzerinde nasıl durduğunu bizlere gösteriyor.

Birkaç yıldır iPhone sızıntıları paylaşan Mark Gunman, iddia edilen iPhone 11 ve iPhone 11R tasarımlarıyla birlikte iPhone XR’ın halefinin (iPhone 11R) yeni renklerini gösteren bir paylaşım yaptı. Geçtiğimiz yıl iPhone XR’ın kırmızı, sarı, beyaz, siyah, mavi ve mercan renkleriyle satışa sunulduğunu hatırlayacak olursak, Apple’ın bu özel cihazlar için kullanıcılarına daha fazla renk seçeneği sunmayı düşünmesi oldukça mantıklı görünüyor. Bu sızıntıya göre iPhone 11 de kırmızı, sarı, beyaz ve siyah renk seçenekleriyle gelecek.

Yeni Nesil iPhone Renk Seçenekleri 2

iPhonesoft adlı Fransızca bir blog, iddia edilen iPhone 11R tasarımını ve sızıntı paylaşımındaki renk seçeneklerini kullanarak cihazların boyalı halde nasıl görüneceğine dair konsept tasarım görselleri oluşturdu.

Apple’ın en uygun fiyatlı 2019 iPhone'u, arka kamera dışında önceki nesil iPhone’lar ile neredeyse aynı gözükecek. Son sızıntılara göre, iPhone 11R’ın arka kısmında tek lensten oluşan bir modül yerine iki kamera bulunacak. Bu hafta başlarında Gurman, Apple’ın üç adet 2019 iPhone’unun tasarımını gösterdiği iddia edilen telefon kalıpları paylaşarak söylentileri doğrulamış gibi göründü. 

Yeni iPhone 11R modellerini görebilmek için bir süre daha beklememiz gerekecek çünkü Apple yeni iPhone’larını Eylül ayının ortalarından önce duyurmayacak.

Yeni Nesil iPhone Renk Seçenekleri 3

YORUMLAR