Apple iPhone 7’nin Samsung Galaxy Note 6 Bekleyenlere Bir Sürprizi Var

Apple iPhone 7’nin Samsung Galaxy Note 6 Bekleyenlere Bir Sürprizi Var

iPhone 7 Plus ya da iPhone 7 Pro olarak adlandırılacağı fısıldanan yeni Apple cihazının potansiyel Galaxy Note 6 müşterilerine bir sürprizi olabilir.

SlashGear dergisinde yayınlanan habere göre Samsung Galaxy Note 6 bekleyip parasını bu cihaza harcayacak olan Samsung severler çok pişman olacaklarmış. Söylentiye göre Apple Eylül ayında iPhone 7 Plus ya da iPhone 7 Pro adında bir model daha piyasaya tanıtacak ve bu cihazı iPen (Apple Pencil) ile donatacak.

Bu noktada Eylül ayında adı henüz belli olmayan ancak iPhone 7 Plus ya da iPhone 7 Pro olarak adlandırılması muhtemel yeni iPhone Phablet segmetinin de tanıtılacağı söyleniyor.  Apple Pencil iPad Pro ile tanıtılmış ancak ayrı satıldığı için hakkında çok eleştiri çıkmıştı. Apple iPhone 7 Phablet çıkaracaksa onun yanına koymayı düşündüğü Apple Pen’i kutuya koyar mı bilinmiyor. Ancak Apple genellikle yan ürünleri pek kutuya dahil etmeyi de tercih etmiyor. Öte yandan, Apple Pen kullanılması durumu iPhone 7 Pro'nun beklenenden büyük bir ekran yüzeye sahip olacağı anlamına da geliyor. 

İnternet üzerinde Samsung Galaxy Note 6’nın şimdiye kadar üretilen tüm phabletlerden çok daha üstün özelliklere sahip olacağı söyleniyor. Biz de bu haberleri okuyup Apple ve Samsung dedikodu havuzlarında serinliyoruz.

iPhone 7 Arkadan Göründü

iPhone 7 Tasarımı 3D Modellemesiyle Karşımızda

İşte Samsung Galaxy Note 6 ve Galaxy Note 6 Edge Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy Note 6 Dizüstü Bilgisayarlarının Çoğundan Daha İyi

YORUMLAR