Apple Watch'ın Yeni Kayışları Tanıtıldı

Apple Watch'ın Yeni Kayışları Tanıtıldı

Apple'ın Mart 2016 Keynote etkinliği yeni ürün duyurularıyla açılış yaptı. Etkinliğin ilk ürünü ise Apple Watch'ın yeni kayışları oldu.

Apple'ın merakla beklenen Mart 2016 Keynote etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlikte konuşma yapan şirketin CEO'su Tim Cook'un tanıttığı ilk ürün ise Apple Watch'ın yeni kayışları oldu. Apple Watch'a ait yeni aksesuarları tanıtan Cook, ilkbahar serisi adının verildiği yeni kayışları gün yüzüne çıkardı. Naylon dokuma olan yeni seri kayışlar siyah, pembe, mavi ve sarı gibi farklı renklerde piyasaya çıkacak. 

Apple Watch'ın fiyatında indirim yapıldı

Yeni kayışlarıyla kullanıcılarına yeni seçenekler sunan Apple, kullanıcılarının sık sık kayış değiştirdiğini de belirtti. Öte yandan Apple Watch'ın fiyatında da indirime giden şirken Apple Watch'ın başlangıç fiyatını 299 dolar yaptı. Bu indirim ülkemize -150 TL olarak yansıdı. Şu anda Apple Store üzerinden Apple Watch Sport modelini 1099 TL'ye satın alabiliyorsunuz.

Öte yandan Apple Watch için güncelleme bekleyen kullanıcılar da bugün biraz  hayal kırıklığına uğradılar. Herhangi bir güncelleme yayınlamayan şirket, birkaç kayış tanıttıktan sonra Apple Watch'ı etkinlikte hızlıca geçiştirerek diğer ürünlerini tanıttı.

9.7 inç iPad Pro Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi, Fiyatı

iPhone SE Tanıtıldı

Apple 2106 Etkinliği Apple TV Tanıtımıyla Başladı

YORUMLAR