Apple Yeni Açtığı Twitter Hesabı ile Harika Oyunlara Ulaşmanıza Yardımcı Oluyor

Apple Yeni Açtığı Twitter Hesabı ile Harika Oyunlara Ulaşmanıza Yardımcı Oluyor

Masaüstü oyunların Apple'ın umrunda olmadığına artık hepimiz alıştık. Harika bir işletim sistemine sahip olmasına rağmen oyunları biraz geri planda bırakan şirket bu açığı mobil platformlarda kapatmak istiyor. Akıllı cihazların olmazsa olmazı oyunlar için sağlam bir adım atan teknoloji devi, açtığı yeni Twitter hesabıyla sağlam bir platform yarattı.

@AppStoreGames ile harika oyunlara daha kolay ulaşmasını amaçlayan Apple, aradığımız herhangi bir kategorideki oyunu çeşitli yönleriyle bizlere tanıtacak. Sıcak bültenlerden gelecek olan oyunlara, güncel oyunlardan geliştirici günlüklerine, haftalık ipuçlarından editör seçimlerine kadar birçok konuda kullanıcılara yardımcı olacak hizmet kısa sürede onbinlerce kullanıcı tarafından takip edildi.

App Store Games hesabının şuanda 30 bine yakın takipçisi bulunuyor. 3 Eylül tarihinde açılan hesabın takipçi sayısının henüz ilk günleri olmasına rağmen harika bir çıkış yaptığını söyleyebiliriz. Oyunlar konusunda çeşitli önerilere veya güncel bilgilere ihtiyacı olan iOS kullanıcıları @AppStoreGames hesabını linkle tıklayarak takip edebilirler.

Apple'dan Üstün Özellikleri Olan Bir Kablosuz Kulaklık Geliyor

Yeni Bir Apple iPad Patenti Tablet Dünyasını Değiştirecek

YORUMLAR