Assassin's Creed Odyssey'in Çıkış Videosu Yayınlandı

Assassin's Creed Odyssey'in Çıkış Videosu Yayınlandı

Assassin's Creed Odyssey'in çıkışına az bir süre kala çıkış videosu yayınlandı. Videoda oyundaki kaderimiz üzerine durularak, hikayeye dair kimi detaylar paylaşıldı.

 

Assassin's Creed serisinin son halkası olan Assassin's Creed Odyssey, detaylı olarak E3 2018'de gösterilmişti. İlk bakışta oyun Assassin's Creed: Origins'in ekstra içeriği olarak görünmüştü. Daha sonrasında Ubisoft, iki oyunun birbirine bu kadar benzemesinin aynı yılda yapıldıkları için olduğunu söyledi. Ayrıca Assassin's Creed Odyssey haritasının Origins'ten kat kat büyük olduğunu da ekledi.

Assassin's Creed Odyssey ise seriye dikkat çeken bir özellik ekledi. Assassin's Creed Odyssey'de karakterimizin cinsiyetini seçebileceğiz. Erkek karakterimizin adı Alexios, kadın karakterimiz adı da Kassandra olarak geçiyor. Oyunda efsane Spartalı Leonidas'ın soyundan gelen ailesi sürgün edilmiş bir paralı askeri canlandırıyoruz. Soyumuzu keşfettikten sonra mistik güçlere sahip olan Leonidas'ın kırık mızrağını silah olarak kullanabileceğiz.

Assassin's Creed Odyssey; PC, PS4 ve Xbox One platformları için 5 Ekim'de çıkış yapacak. 2019'da yeni bir Assassin's Creed oyunu çıkmayacak. Ubisoft, Assassin's Creed Odyssey'e yeni içerikler eklemeye çalışacak.