Asus MeMO Pad 10 ME103K Resmi Olarak Duyuruldu

Asus MeMO Pad 10 ME103K Resmi Olarak Duyuruldu

Asus tablet ailesinin yeni üyesi MeMO Pad 10 ME103K resmi olarak duyuruldu.

Özellikle giyilebilir teknoloji ve mobil ürünlerin popülaritesini her geçen gün daha da arttırdığı bir gerçek. Bu durumun bir sonucu olarak firmalar yeni cihazlarını ardı ardına piyasaya sürmeye devam ediyor. Bu firmalardan birisi de Asus.

Bir süredir dedikodularını duyduğumuz, ancak kendisini göremediğimiz Asus'un yeni ürünü olan MeMO Pad 10, geçtiğimiz günlerde resmi olarak bir video ile tanıtıldı. Videoda verilen detaylara göre Asus MeMO Pad 10, 9.9 milimetre kalınlığa sahip ve sadece 525 gram. Ayrıca, Qualcomm Snapdragon S4 Pro işlemciye sahip olan cihaz, bununla birlikte 2 adet SonicMaster speaker ile birlikte özellikle mobil cihazlarda oyun oynamayı sevenler kullancılara kendini sevdirecek gibi görünüyor. 1280x800 çözünürlükte 10 inç'lik IPS ekrana sahip olan cihaz bunun yanı sıra, 1 GB bellek ile birlikte satın alınabilir 8 GB ve 16 GB hafızaya sahip 2 modeli bulunacak. Tam şarj ile yaklaşık olarak 9.5 saatlik bir kullanım sunacak olan MeMO Pad 10, standart olan 802.11 b/g/n Wi-fi bağlantısı ile birlikte geliyor. İşletim sistemi olarak ise Android 4.4 KitKat versiyonu tercih edilen cihazın fiyatı ise Avrupa için 199 Euro olarak belirlenmiş durumda.

Özellikleri ve fiyatı ile göz dolduran Asus MeMO Pad 10'un kullanıcılar tarafından büyük ilgi ile karşılanacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bakalım ilerleyen günlerde tablet piyasasında neler olacak.

Lenovo, Kendi Akıllı Bilekliğini Satışa Sunmaya Hazırlanıyor

YORUMLAR