Asus ZenFone 3 Zoom Duyuruldu! Kamerasından Çok Bataryasıyla Konuşulacak

Asus ZenFone 3 Zoom Duyuruldu! Kamerasından Çok Bataryasıyla Konuşulacak

 Daha önce Asus ZenFone’ların kameraları özellikleriyle ön planda tutuluyordu. Ancak yeni duyurulan Asus ZenFone 3 Zoom, bataryası ile daha çok konuşulacak gibi duruyor.

Asus ZenFone 3 Zoom tam 5.000 mAh bataryaya sahip. ZenFone Zoom ailesinin son modeli olan cihaz, neredeyse piyasadaki power bank bataryalardan 2 misli uzun ömre sahip. Bataryasına bu kadar yüklenen Asus haliyle bazı özelliklerinden feragat etmek zorunda kalmış. Çift kamera ile donatılmış olan Asus ZenFone 3 Zoom, lenslerinden birinde 3X bir diğerinde 2.3X yakınlaştırma düzeni kullanıyor. Bu noktada cihazın kamera özelliklerinin etkileyici bir yenilik taşımadığını söylemek yanlış olmuyor. Bu yüzden ZenFone 3 Zoom kamerası için çok da heyecanlanmak gerekmiyor.

Asus ZenFone 3 Zoom Teknik Özellikleri

5.5-inç 1080p ekranı, Qualcomm Snapdragon 625 işlemcisi ve Şubat ayında raflara yerleşmesi beklenen ZenFone 3 Zoom fotoğraf konusunda mobil cihazlarda bir adım geriye giden ancak batarya ve performans açısından benzerlerini geçen bir cihaz olarak piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 

Asus, AR ve VR Destekleyen Akıllı Telefonu Zenfone AR’ı Tanıttı

YORUMLAR