Asus Zenfone 4 Selfie Sızdırıldı

Asus Zenfone 4 Selfie Sızdırıldı

Tayvan'ın en büyük şirketlerinden Asus'un kullanıcılara sürpriz olacak telefonu ZenFone 4 Selfie, benchmark sitesinde görüldü.

En güvenilir benchmark sitelerinden olan GFXBench'te görülen telefon, Z01M adıyla listede boy gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde çıkan bir söylentiye göre, Asus'us yeni bir telefon çıkaracağı artık kesinleşmiş oldu. Cihazın yeni bir telefon olarak düşünülmesindeki en büyük nedenlerden biri, telefonun Android 7.1.1 Nougat olarak ifade edilmiş olması. 

Telefon hakkında kesin olmayan, ancak sitede belirtilen özellikleri oldukça güzel görünüyor. Telefonun isminde geçen Selfie ibaresi, cihazın hiç şüphesiz ön kamerasına (selfie kamerası) özen gösterileceği olarak algılanabilir. Eğer Tayvanlı şirket telefonun fiyatında da makul davranırsa, piyasada oldukça ses getirebilir.

Asus ZenFone 4 Selfie Özellikleri

  • 5.5 inçlik  FullHD (1920 x 1080) ekran.
  • 8 çekirdek Qualcomm Snapdragon 625 işlemci.
  • 4GB RAM ve 32GB dahili depolama.
  • 16 MP arka, 12 MP ön kamera ile performansını gösterecek.
  • Her iki kamerada 4K çözünürlükte video kaydetme özelliği

Benim düşüncelerime göre Asus, bu telefonda kamera odaklı çalışıyor. Özellikle bu odaklanma durumu ön kameraya olacak gibi duruyor. Ancak bunların hepsi tamamen bir söylenti. Kesin bir açıklama yapılana kadar beklemede kalmakta fayda var.

Asus ZenFone 3 Max Satışa Sunuldu

HP, Asus ve Lenovo Snapdragon 835 İşlemcili Bilgisayarlar Üretiyor

YORUMLAR