Asus ZenFone 4 Serisi Muhteşem Kameralarla Geliyor

Asus ZenFone 4 Serisi Muhteşem Kameralarla Geliyor

Tayvan merkezli Asus şirketinin ZenFone 4 serisi dahilinde çıkaracağı altı telefonunun, çok başarılı kameralara sahip olacağı iddia ediliyor. ZenFone 4 serisinin hepsinde çift kamera yer alacakken, ZenFone 4 Selfie Pro'da 4K çözünürlüğünde ön kamera bulunacak.

Geçtiğimiz hafta Asus, Fransız sitesinde yanlışlıkla telefonlarını sızdırmıştı. Ancak bugün şirket tarafından paylaşılan video ve bilgilere göre ZenFone 4 Selfie, 120 derecelik açıyla (geniş açı) fotoğrafları çekebilen çift ön kameraya sahip. Yani ZenFone 4 Selfie'nin özçekimi seven insanlar için gayet tatmin edici olacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca ZenFone 4 serisi arasındaki farklar, telefonun hangi konuda başarılı olmasını istemenize bağlı olarak değişiyor. Örneğin; Selfie modelleri kamerada başarılı olacak. Ön kamerası 24MP çözünürlüğünde olacak ZenFone 4 Selfie'nin, Pro sürümünü 4K çözünürlüklü ön kamera ile gelecek. Fakat ZenFone 4 Max ise, 5000 mAh batarya ile kullanıcılara üstün performans sağlamayı hedefliyor. Yani kullanıcının bir telefondan beklentisi ne yöndeyse, Asus ona yönelik telefon çıkarmaya çalışıyor.

Fiyat olarak, Asus Selfie modelleri 279 dolar etikete sahip olacak. ZenFone 4 ve ZenFone 4 Max ise 399 dolar ile satışa sunulması bekleniyor. Ayrıca Asus tarafından, kamera özelliklerini ön plana çıkarmak için hazırlanmış olan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ASUS, ZenFone 4 Serisini Kendi Elleriyle Sızdırdı!

Asus ZenFone 4 Çift Kamera İle Geliyor

YORUMLAR