Asus'tan 23MP Kameralı Telefon: Asus V

Asus'tan 23MP Kameralı Telefon: Asus V

Tayvan merkezli Asus şirketi, ABD'de yeni telefonu için bir lansman düzenledi. Lansmanda ZenFone V modelini tanıtan şirket, Verizon ile anlaşmalı olarak bu modeli çıkardı. Telefonun arka kapağına baktığımızda "verizon" GSM operatörünü görebiliyorken, bu telefonun beklenen ZenFone 5 modeli olmadığını da anlayabiliyoruz.

ZenFone V'nin teknik özelliklerine baktığımızda5.2 inç FullHD AMOLED ekran göze çarpıyor. Çünkü Asus şirketi, telefon modellerinde AMOLED ekranı pek tercih etmiyordu. Qualcomm Snapdragon 820'den gücünü alan ZenFone V, 4GB belleğe sahip. Ayrıca 32GB dahili depolamayla gelen cihazda 3000 mAh'lik batarya PowerDelivery 2.0 hızlı şarj teknolojisini destekliyor.

Cihazın OIS özellikli 23MP tek arka kamerası bulunuyor. Ön kısımda ise 8MP çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor. Beyaz, Mavi ve Altın renk seçenekleriyle gelecek ZenFone V'nin fiyatı ve çıkış tarihi hakkında Asus şirketi henüz bir bilgi paylaşmadı. Ancak büyük bir ihtimal ile şirket bu cihazı, Verizon'la anlaşmalı olarak kullanıcılara sunacak. Ayrıca telefonun ABD dışında satışı olup olmayacağı da hala belirsizliğini koruyor.

Asus, Asya'da Silikon Vadisi Kurmak İstiyor

Asus'tan Yeni Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı: ROG Chimera

YORUMLAR