Atiye 2. Sezon Tarihi Açıklandı! Atiye 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix'in sevilen dizisi Atiye'nin 2. sezon tarihi duyuruldu. Atiye 2. sezon tarihi ne zaman? Atiye 2. sezon tarihi haberimizde.

atiye-2-sezon-tarihi

Netflix'in oldukça popüler yerli dizisi Atiye'nin yeni sezonu merakla bekleniyor. Atiye 2. sezon ne zaman yayınlanacak? sorusunun cevabı araştırılıyor. Netflix, Atiye'nin 2. sezon tarihini açıkladı. İşte Atiye 2. sezon tarihi.

Atiye 2. Sezon Tarihi

Atiye'nin ikinci sezonu 10 Eylül’de sadece Netflix'te izleyicileri ile buluşacak.

Hemen aşağıdan Netflix indir butonuna tıklayarak Netflix'i cihazınıza indirebilirsiniz. Atiye'nin Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Atiye Dizisi Konusu

Dizi, İstanbul'da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye'nin hayatını konu alıyor. Atiye'nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır ve ilk bireysel sergisini açmak üzeredir.

Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'de yapılan bir keşif sonrasında değişmek üzeredir. Erhan adında bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı 8 bölümlük dizinin kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Yürütücü yapımcılığını Onur Güvenatam ile birlikte Özge Bağdatlıoğlu ve Jason George’un paylaştığı Atiye’yi Nuran Evren Şit kaleme aldı. Yapımcılığını Alex Sutherland’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık yer alıyor.

YORUMLAR