Avea iPhone 5'in Fiyatını Açıkladı

Avea iPhone 5'in Fiyatını Açıkladı

Ülkemizde 3.100 TL’den satışa sunulan iPhone 5 14 Aralık’ta operatörlerce satışa sunulmaya hazırlanıyor. Turkcell, Vodafone ve Avea tarafından satışa sunulacak olan iPhone 5 için Avea fiyat açıkladı ve iPhone 5’e sahip olmak isteyen kullanıcılar için ön talep toplamaya başladı.

Hatırlayacağınız üzere Hepsiburada.com’da ilk olarak 3.300 TL’ye satışa sunulan iPhone 5 daha sonra 3.100 TL’ye kadar düştü. Düştü düşmesine ancak bu fiyat yine de oldukça uçuk bir rakam olarak dikkat çekiyordu ve iPhone 5 sahibi olmak isteyen kullanıcıların cebini fazlasıyla yakıyordu. Şimdi ise operatörlerin 14 Aralık’ta satışa sunması beklenen iPhone 5 için Avea peşin fiyatını açıkladı.

Buna göre iPhone 5’e Avea ile sadece 2.139 TL’ye sahip olabileceksiniz. Hepsiburada.com’un satışa sunduğu fiyatı düşünürsek Avea’nın kullanıcılarına sunduğu bu fiyat oldukça uygun. Peşin fiyatına da satışa sunulacak olan iPhone 5’i bu fiyattan alabilirsiniz ya da Avea’nın sunacağı diğer kampayalar ile iPhone 5 sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR