Bedava LEGO the Hobbit Steam Kodunu Kaçırmayın!

lego the hobbit humble bundle

Dağıttığı bedava oyunlarla tanıdığımız Humble Bundle, bilgisayar oyuncularını sevindirecek bir başka güzel haberler daha geldi. İnternet sitesi, 15 Aralık tarihine kadar LEGO The Hobbit oyununun ücretsiz şekilde alınabileceğini duyurdu.

Oyun yapımcılarıyla anlaşarak, piyasanın çok altında fiyatlara satışlar yapan Humble Bundle, yaptığı satışlardan elde ettiği gelirlerin büyük kısmını kar amacı gütmeyen yardım kuruluşlarına aktarmasıyla ön plana çıkmıştı. Yaptığı kampanyaların ses getirmesi için ücretsiz oyunlar dağıtma gibi bir plan izleyen Humble Bundle, bugüne kadar yüzlerce oyunu bedava dağıtmıştı.

Humble Bundle üzerinden bedava dağıtılacak yeni oyun ise LEGO The Hobbit oldu. Yapılan açıklamayla oyunun 15 Aralık tarihinde kadar oyunun ücretsiz şekilde alınabileceği ve Steam hesaplarına eklenebileceği söylendi. Steam’de normalde 31 liraya satılan, şimdiyse indirimle 7,75 TL’ye alıcı bekleyen oyun, böylece ücretsiz oldu.

Oyunu ücretsiz olarak alabilmek için ise Humble Bundle sayfasını ziyaret ederek, kullanıcı girişi yapmanız, sonrasındaysa Get the Game yazısına basarak, karşınıza çıkan önergeleri izlemeniz gerekiyor. Her şeyi doğru yaptığınızda oyun kodu elektronik posta adresine gönderiliyor ve bu kodu Steam’e girerek, oyunu kütüphanenize eklemiş oluyorsunuz.