Bir Motosikletten Bile Daha Gürültülü Kedi İle Tanışın

Bir Motosikletten Bile Daha Gürültülü Kedi İle Tanışın

İnternette, sosyal ağlarda kedi resimleri ve videoları paylaşmak birkaç yıldır çok moda. Merlin adındaki pisipisi ise rekora koşan kedilerden bir tanesi olarak sosyal medyayı fethetti. 

Merlin internette her saat başı paylaşılan kedilerden daha farklı, sakar değil, komik değil, özel hareketleri yok son derece uslu ve uysal bir hayvan. Ancak Merlin ile aynı odada olmak istemeyebilirsiniz. Çünkü Merlin 67 ile 90 desibel gücünde mırlıyor. Bu ses şiddeti, bir motosikletin çıkardığı gürültüye eşit.

Sosyal medyada kullanıcılar kendilerinden çok hayvan resimleri paylaşıyorlar. Kediler de bu akımın önde gelen kahramanları. Merlin bir arama ve kurtarma hayvanı. Kazazedelere yardım ediyor. Ancak Merline sahip olan aile de bir kazazede olabilir. Gürültüden dolayı tabii.

Merlin’den çıkan mırlama sesine ilk önceleri inanamayan ailesi, daha sonra bununla yaşamaya alışmışlar. Ancak bazen komşulardan şikayet gelebiliyormuş. Hatta bazen bir blok öteden bile şikayet aldıkları olmuş.

Veterinerler Merlin’in bir sağlık sorunu olmadığını söylüyor. Merlin çok yakında Guinness Rekorlar Kitabına gürültülü bir giriş yapacağa benziyor. İşte Merlin’in (gürültülü) videosu.

Evcil Hayvan Sahiplerinin Kullanabileceği 8 Android Uygulaması

Karşınızda Robot KediCheetah Cub

Sosyal Medya Bir Kedinin Peşinden Gidiyor: Ama Aşağı mı Yukarı mı?