Bir Samsung Galaxy S6 Uzaydan Dünyaya Düşerse Ne Olur?

Bir Samsung Galaxy S6 Uzaydan Dünyaya Düşerse Ne Olur?

Samsung Galaxy S6 serisi ile ilgili uçuk dayanıklılık testleri devam ediyor. Bu sefer 38 bin metreden düşme testine maruz kalan cihazın başına bakın neler geldi.

Samsung Galaxy S6 düşme testlerinin çoğunu yayınlamıştık. Bu testler genellikle birkaç saniye içinde sonuca ulaşılan testlerden ibaretti. Ancak bu sefer yeni uygulanan düşme testi tam 3 saat sürdü. Akıllı telefonlar için aksesuar ve koruma kılıfları üreten Slickwraps isimli bir şirket tarafından uzaydan dünyaya bırakılan Samsung Galaxy S6, şimdiye kadar yaşadığı en yüksek ve en uzun süren testlerden birini de tecrübe etmiş oldu.

Mayıs ayının başlarında yapılan bu test sonucunda Samsung Galaxy S6, saatte 177 km hıza ulaştı, eksi 54 derece soğuğa maruz kaldı ve 37 bin 266 metre yüksekliğe kadar çıktı. Böylece test bir Samsungla birkaç kuş birden vurdu ve birden fazla dayanıklılık testinin aynı anda yapılmasına da olanak verdi. Bunları basınç, soğuğa dayanıklılık ve darbelere dayanıklılık olarak sınıflandırabiliriz.

Yeryüzüne ulaşması 3 saat süren Samsung Galaxy S6 elbette sadece dayanıklılığını kanıtlamadı. Slickwraps isimli şirketin ürünlerin de ne kadar dayanıklı olduğunun altını çizmiş oldu.

İşte 3 saatlik yolculuğunun ardından S6'nın durumu. İzliyoruz.

Samsung S6 ve iPhone 6 Üzerinde ‘Haşlama’ Testi de Yapıldı

Samsung Galaxy 6 Serisi, iPhone 6 Serisiyle Yeni Reklamlarında Dalga Geçiyor

Samsung Galaxy S6 Edge'in Kafasına Sıktılar!

YORUMLAR