Birine Ulaşamadıysanız WhatsApp’ta Bulma Şansınız Yüksek

Birine Ulaşamadıysanız WhatsApp’ta Bulma Şansınız Yüksek

Çünkü WhatsApp kullanıcı sayısı bir milyara koşuyor. Sadece bir yıl içinde uygulamayı kullanan kişi sayısı 450 milyondan 700 milyona çıktı. Whatsapp CEO'su ve kurucusu Jan Koum uygulamanın aylık 700 milyon kullanıcısı olduğunu doğruladı

WhatsApp'ın şu anda ulaştığı kullanıcı sayısı geçen yılın bu dönemi ile karşılaştırıldığında 250 milyon kadar artış göstermiş. Bu rakam Facebook'un WhatsApp'ı almaya karar verdiği döneme de denk düşüyor. 

Facebook Whatsapp’ı aldı ancak kurucu ve CEO Jan Koum koltuğunda kaldı. Koum, WhatsApp'ın gidişinden oldukça memnun. Twitter'ın aylık 285 milyon kullanıcısı olduğunu ve pazar değerinin 23 milyar dolara eriştiğini düşünürsek, Koum'un rakamlardan memnun olmamak gibi bir lüksü de yok gibi görünüyor.

WhatsApp'ın önlemez yükselişinin 2015 yılında da devam etmesi oldukça olası gibi görünüyor. Bu arada uygulamayla ilgili gelebilecek her türlü yeniliğin şu anda durdurulmuş olduğu dedikoduları da var. Söylentilere bakılırsa WhatsApp'ta yapılacak en ufak bir değişiklik kemikleşmiş ve hızla artan kullanıcı sayısını çok olumsuz etkileyebilir ve tarihte pek çok mesajlaşma uygulamasının yaşadığı talihsiz sonuçlar bu uygulamanın da başına gelebilir. 

WhatsApp Windows 8'de!

WhatsApp Neden Reklam Almıyor?

WhatsApp Duvar Kağıdı Değiştirme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Mavi Tik Özelliğinden Kurtulma

YORUMLAR