BlackBerry Messenger 7 Çıktı!

BlackBerry Messenger 7 Çıktı!

BlackBerry Messenger 7 nihayet beta etiketinden kurtuldu ve BlackBerry kullanıcılarının yeniliklerin tadını çıkarmaları için sunuldu. En büyük yenilik ise artık kullanıcıların BlackBerry Messenger üzerinden birbirlerini arayabilecek olmaları.

İlk olarak geçen ay kullanıcıları heyecanlandıran bir açıklama yaparak BBM 7 ile ilgili çeşitli bilgiler vermişlerdi. Kısa bir süre içinde BlackBerry App World üzerinde aktif kılınacak olan yeni sürümle birlikte kullanıcıların yeniliklerin tadını çıkarmaya başlayabilecekler. Bunun için kullanıcıların BlackBerry OS 6.0 ve üstü işletim sistemine sahip olmaları yeterli. BlackBerry 5 kullanıcıları ise gelecek yılın ilk dönemlerinde bu yenilikten faydalanabilecekler.

BlackBerry mesajlaşma servisi her yıl milyonlarca kişiyi birbirine bağlıyor ve bu servis üzerinde yapılacak en küçük bir yenilik bile son derece ciddi bir önem arz ediyor. Bu zamana kadar daha çok metin temelli iletişim kuran kullanıcıları söz konusu yeni sürümle birlikte birbiriyle sesli görüşme de yapabilecekler.

YORUMLAR