Blackberry Yeni Ekranıyla 4G Telefonlara Meydan Okuyor

Blackberry Yeni Ekranıyla 4G Telefonlara Meydan Okuyor

MWC 2015’te yeni akıllı telefonuyla göz dolduran Blackberry Leap HD, ekran teknolojisini geliştirerek rakiplerine karşı hala piyasada olduğunun mesajını veriyor. Blackberry HD, akıllı cihazlar arasında LTE ve 4G kulvarında da iddialı.Aradan bir yıl geçtikten sonra Blackberry fiziksel klavyeleri bir kenara bırakarak tam geniş ekran teknolojisini mükemmel şekilde kullanan yeni bir telefonla MWC 2015’te karşımıza çıktı. Blackberry’nin dokunmatik ekran teknolojisine dönüşünün etkili bir örneği olan Blackberry Leap HD dokunmatik ekran konusunda neredeyse rakip tanımıyor. Sonderece hassas ve verimli ekran kullanımıyla dikkati çekmeyi başarıyor. 

Verimliliğinin son derece artırıldığı gözlemlenen Blackberry Leap HD, sadece kurumsal kimliğe hitap eden bir telefon yapma huyundan vaz geçmedi. Yine iş adamları için tasarladığı yeni ürünü Blackberry HD ile tercih edilebilir bir ürün sergiledi. 

275 dolarlık fiyatıyla akıllı telefonların ekonomik cihazlar kategorisine dahil olan Blackberry Leap HD 25 saat dayanıklı 2800 mAh bataryasıyla da dikkati çekiyor. 5 inçlik ekranı olan ve Blackberry 10 OS işletim sistemi olan cihaz hem geniş ekranı hem de son derece kaliteli görüntüsüyle pazarda kendine yer arayacak. 

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Avrupa'da Ön Siparişe Sunuldu

Google Play 3. Yaşını Uygulama, Oyun, Müzik ve Film İndirimleri ile Kutluyor

Lenovo'dan Kameraya Benzeyen Akıllı Telefon: Vibe Shot

YORUMLAR