Bu Telefon Kalbe Dönüşebiliyor!

Bu Telefon Kalbe Dönüşebiliyor!

Akıllı telefonlar, cep telefonu piyasasının her ne kadar baskın gücü olsa da, sıradan telefonlar da tam anlamıyla bitmiş değil. Farklı kültürüyle zaman zaman sıra dışı şeyler icat eden Japonya’da, kalbe dönüştürülebilen telefon yapıldı.

Nihon adını taşıyan bu cep telefonu, modülerliği sayesinde kalp şeklini alabiliyor. Tam ortasından çevrilebilen telefon, düz halindeyken bir cep telefonu haline geliyor. 54 gram ağırlığında olan Nihon, geliştirici ekibi tarafından özellikle sevgililer günü için hazırlanıyor. Genel kullanımda iletişimi sağlayabilecek cep telefonu, elbette günlük hayatta kullanılan telefonların yerini almayacak fakat bahsettiğimiz sevgililer gününde çiftler arasında hoş bir hediye olabilecek. Telefon teknik olarak sıradan, tasarım olarak sıra dışı olunca, fazla teknik verisi de açıklanmış değil. USB bağlantı seçeneği ve 54 gram olduğu şimdilik söylenenler arasında.

Nihon adlı kalp şeklindeki telefon, şimdilik Japonya’da satışa çıkacak. Telefonun sevgililer günündeki satış rakamlarına ve talebe göre ileride diğer ülkelerde de satışa çıkması planlanıyor. Bakalım bu son derece ilginç tasarıma sahip cep telefonu beklenen satışı yakalayacakmı.

Windows 10'un Sır Perdesi Bugün Aralanıyor

YORUMLAR