Call of Duty: Infinite Warfare İçin İlk Video Geldi

Call of Duty: Infinite Warfare İçin İlk Video Geldi

Call of Duty serisinin 2016 yılı içerisinde çıkacak yeni oyunu Infinite Warfare için ilk video yayınlandı. Videoda oynanışa dair detaylar yer almıyor olsa da önemli detayların ve çeşitli gizemlerin barındığı görülebiliyor.

Sony'nin Playstation Network üzerinde yaptığı bir hata sonucu ortaya çıkan Call of Duty: Infinite Warfare'in resmi olarak da duyurulması bekleniliyordu. Activision yapılan yanlışlığın üzerinden çok geçmeden yeni oyununa dair ilk videoyu bizimle paylaştı. Videoda muhtemelen oyunda yer alacak bir karakteri ve kasvet dolu konuşmasını görebiliyoruz. Bununla birlikte muhtemelen oyunda yer alacak detaylar da videoda gizlice gösteriliyor. 

"Düşmanını Tanı" başlığıyla yayınlanan videoda kel bir karakterin tiradını izliyoruz. Konuşma boyunca; düşmanlarını öldüreceklerini, onları yok edeceklerini, karanlığa gömeceklerini ve düşmanlarını tarihten sileceklerine dair sözler söyleniyor. Bununla birlikte ekran görüntüsünde yaşanan bozulmalar sırasında belli belirsiz bazı fotoğraflar ve yazılar da karşımıza çıkıyor. Bunları tam olarak tespit etmek mümkün değil ama Infinity Ward bizlere bir şeyler anlatmak istiyor gibi görünüyor. Yakında daha fazla bilgi edineceğimizden emin olduğumuz Call of Duty: Infinite Warfare için yayınlanan ilk videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

Call of Duty Severlere Müjde Modern Warfare Yenilenebilir

Yeni Call of Duty'nin İsmi Belli Oldu: Infinite Warfare

Yeni Call of Duty Oyunu Tamamen Uzayda Geçebilir

YORUMLAR