Cem Yılmaz'dan "Karakomik Filmler" Müjdesi

Cem Yılmaz, Yeni Filminin Müjdesini Instagram'dan Verdi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan yeni film müjdesi geldi. Ocak ayında vizyona giren "Arif v 216" ile gişede fırtınalar gibi esen Cem Yılmaz, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla, "Karakomik Filmler" adlı iki filmden oluşacak bir serinin hazırlığında olduğunu duyurdu. 

Yeni filminin müjdesini Instagram'daki takipçileriyle paylaşan Cem Yılmaz, "Karakomik Filmler" adını verdiği iki film üzerinde çalıştığını söyledi. 

 

 

Fotoğrafın altında film hakkında bilgiler veren ünlü komedyen, "Karakomik Filmler” 2 film birden olmak üzere umuyorum ocak ayında sinemada… Ben başladım, gerisi de güzel gelirse çok şahane işler çıkacağına eminim… Gorayı çok sevmiştim ama Hokkabazın yeri ayrı diyorsan:) sıradaki parça sana.." ifadelerini kullandı.

Ocak 2019'da vizyona girecek filmin konusu hakkında henüz bilgiye sahip değiliz ancak işin içinde Cem Yılmaz'ın olması, beklentileri bir hayli yükseltiyor. 

Arif v 216 ile Rekor Kırmıştı

Senaryosunu kendisinin yazdığı ve yönetmenliğini ise Kıvanç Baruönü'nün yaptığı Arif v 216, gişede büyük bir başarı yakalamıştı. İlk üç gününde toplam 1 milyon 331 bin 691 kişi tarafından izlenen film, tüm zamanların en iyi Ocak ayı açılışına imza atmıştı. Bu alanda rekorun önceki sahibi, yine bir Cem Yılmaz filmi olan Yahşi Batı'nındı.

BoxOffice verilerine göre, toplam gişesi 4 milyon 942 bin 506 olan Arif v 216, vizyonda kaldığı 11 hafta sonunda 62 milyon 758 bin 938 TL hasılat elde etti.