Cem Yılmaz'ın Yeni Yapımı Karakomik Filmler'den İlk Fragman

Birkaç gündür film yapımcıları ve salon işletmecileri arasında devam eden gerginlik yüzünden erteleneceği iddiası ortaya atılan Karakomik Filmler'den ilk fragman geldi. Tek seansta iki film sunmayı planlayan Cem Yılmaz, beyaz perdeye yeni bir soluk getirebilir.

1 Ocak’ta vizyona girmesi beklenen “Organize İşler 2: Sazan Sarmalı” filminin vizyon tarihinin ertelenmesiyle birlikte Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz'ın da aynı senaryoyla karşılaşabileceği düşünülüyordu. Bugün Karakomik Filmler'in fragmanını paylaşan Cem Yılmaz, hayranlarını şaşırtacak gibi gözüküyor.

Tek seans içerisinde "2Arada" ve "Kaçamak" isimli iki ayrı kısa yapımı göstermeyi hedefleyen Yılmaz, her filmin 60 dakikadan oluştuğunu ifade etti. Yani tek bilet ile toplamda 2 saatlik iki ayrı filmi izletmek isteyen komedyen, film kadrosunda ise Ozan Güven, Zafer Algöz, Necip Memilli ve Özkan Uğur gibi tanınmış isimlere yer vermiş.

Fragman içerisinde iki filmi harmanlayarak kafa karışıklığı yaratan Cem Yılmaz'ın ilk kısa filmi Kaçamak'ta detoks tatiline giden ekibin başlarına gelen olaylar ele alınıyor. Yine bilim kurgu ve komediyi birleştiren Yılmaz'ın diğer kısa filmi 2Arada'da ise hikayenin tamamı arabalı bir vapurda geçiyor. Fragmana göre 2Arada'nın daha dramatik olacağını söyleyebiliriz.

Karakomik Filmler Seyirciyle Ne Zaman Buluşacak?

Daha önceden Karakomik Filmler'in vizyon tarihi 18 Ocak olarak belirlenmiş olmasına rağmen fragman içerisinde net tarih verilmediğini belirtmek gerekiyor. Peki ya siz Cem Yılmaz'ın yeni projesini nasıl buldunuz, sizce tek seansta iki ayrı film izlemek güzel olacak mı?