Çift Ön Kameralı Xiaomi Mi Mix 3'ün Görselleri Sızdırıldı

25 Ekim'de Çin'de tanıtılacak olan Xiaomi Mi Mix 3'ün en net görselleri ortaya çıktı. Üstte pop-up kamera çıkıntısına sahip olan cihazın çift selfie kamerasıyla geleceği de doğrulanmış oldu. Aynı zamanda arka tarafta parmak izi sensörü yer alıyor.

Dünyada bir ilk olarak Oppo Find X'de gördüğümüz açılıp kapanabilen kamera ve sensör sistemine sahip olacak Mi Mix 3'ün böylelikle tam çerçevesiz ekran sunması amaçlanıyor. Ek bir sensör sayesinde gelişmiş yüz tanıma teknolojisine sahip olacağı belirtilen model, çift 24MP selfie kameralarına yer verecek.

Arka tarafında fiziksel bir parmak izi sensörüne sahip olacağı da görülen Mi Mix 3'ün daha önceden 10GB RAM ile gelebileceği söylenmişti. Bu anlamda hem tasarımda hem de donanımda dikkat çekebileceği düşünülen cihazın fiyatı hakkında henüz yorum yapmak pek mümkün değil.

Beyaz Renkli Mi Mix 3 Sanat Temalı Olabilir

Hiç şüphesiz Xiaomi'nin en farklı modellerinden olacak cihazın ortaya çıkan render görselinde sanata vurgu yapan özel bir baskıya da sahip olduğu görülüyor. Pek çok kişi bu görselin, Xiaomi'nin beyaz renkli modeli için İngiliz Müzesi ile yakın bir çalışma içinde olduğunu düşünüyor.