CyanogenMod 10.1.0 Yayınlanıyor

CyanogenMod 10.1.0 Yayınlanıyor

CyanogenMod'un Android işletim sistemli telefon sahipleri için ne kadar değerli olduğunu kullananlar bilirler. Özellikle fabrika çıkışı olarak gelen işletim sistemlerinin yerine kurulduğunda çok daha fazla ek özellik ve daha hızlı kullanım olanağı sunan CyanogenMod sürümleri her gece güncellenirler ve bu durum final sürümü ortaya çıkana kadar devam eder. Android 4.2.2 işletim sistemi için hazırlanan CyanogenMod 10.1 de uzun süredir gecelik sürümler ile yayınlanıyordu.

Ancak takımın yaptığı resmi açıklamaya göre artık 10.1.0 sürümü yani final sürümün yayınlanmasının vakti geldi. Final sürüm yayınlansa bile geliştirilmeye ve yeni versiyonlar yayınlanmaya ve ek özellikler eklenmeye devam edecek ancak cihazında hiç bir sorun yaşamadan kullanmak isteyenler bu resmi romu cihazlarına korkmadan yükleyebilecekler.

Şimdilik Tegra 2 ve Exynos işlemcili cihazlar bu döngünün dışında tutuluyorlar ancak onlar için de son sürümün kısa süre sonra hazırlanıp yayına konulması bekleniyor. Tam olarak yayın saatini belirtmeyen ekip bunun ABD saati ile gece yarısı olacağını belirtmiş durumda. Bizler de ekibin resmi blogunu takip etmekte ve son sürümü beklemekteyiz.

LG Optimus G2'nin butonları arkada mı olacak?

YORUMLAR