Dailymotion Premium Video Servisiyle Yeniden Doğuyor

Dailymotion Premium Video Servisiyle Yeniden Doğuyor

Dailymotion, yeni bir başlangıç ​​yapmak için video platformunu yeni bir premium servisle kullanıma sunacağını açıkladı. 

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali'nde konuşan Dailymotion CEO'su ve başkanı Maxime Saada, artık şu dört konuda yoğunlaşacaklarını söyledi: haberler, spor, müzik ve eğlence. Reklamverenler ile birlikte, 18 - 49 yaş arasındaki kullanıcılara yönelik bir pazar hedeflediklerini de belirtti.

Video içerikleri Universal Music Group, CNN ve Vice ile birlikte ortaklık yoluyla sağlanacak. Şirket ayrıca, "yeni video görüntüleme modlarına uyarlanmış özel teklifler" özelliğini taşıyan yeni bir reklamcılık stratejisini kullanacağını bildirdi.

Saada, basın bildirisinde "Yeni uygulama, kullanıcıların dört popüler başlık altında haberlerin, filmlerin yanında; spor, müzik ve eğlenceyi barındıracak şekilde tasarlandı. Bu, Dailymotion için çok önemli bir an ve şirketimiz için yeni bir başlangıç demek." sözlerini kullandı. 

Gördüğünüz gibi bu, hızlı bir şekilde yükselen ve YouTube ile rekabet etmeye çalışan bir şirketin en yeni dönüşümü olacak.

Şirket, yakında App Store ve Google Play'de yeni bir Dailymotion uygulaması yayınlayacağını söyledi. Masaüstü sürümü ilk olarak 5 Temmuz'da Fransa'da, 25 Temmuz'dan itibaren ise tüm dünya da kullanıma açılacak.

Dailymotion Hacklendi, 85 Milyon Kişi Tehlike Altında!

TRT Arşiv, 1968'den Günümüze Binlerce Video İçeriyor

YORUMLAR