Dez Bryant, Josh Norman'a Cevabını Note 8 Reklamında Verdi

Dez Bryant, Josh Norman'a Cevabını Note 8 Reklamında Verdi

ABD içerisinde Amerikan Futbolunun ne kadar sevildiğini hepimiz biliyoruz. Ayrıca seyirciler bir hayli fanatik olunca oyuncular da bu fanatikliğe yenik düşüyor. Bu sebepten dolayı geçtiğimiz günlerde Josh Norman'ın Dez Bryant'a gönderme yaptığı bir Note 8 reklamı yayınlanmıştı. Dez Bryant da bu göndermeli reklama cevabını yine Note 8 reklamında verdi.

Bu ikili arasında geçen tatlı kapışma ABD halkı tarafından bir hayli dikkatle takip ediliyor. Bu kapışmayı da fırsata çeviren Samsung, geçtiğimiz hafta Josh Norman'ı Samsung Galaxy Note 8 reklamında oynatmıştı. Reklam içerisinde rakibi Bryant'a göndermeli mesajlar veren ve aşağılayıcı konuşan Josh Norman'a cevap gecikmedi.


Geçtiğimiz gün ortaya çıkan Note 8 reklamında Dez Bryant'ın etrafında medya mensupları bulunuyor. Bu mensuplardan biri Norman ile arasındaki gerginliği soruyor ve Bryant da "Yolumun büyük bir kısmını burada geçireceğim." diyor. Yani daha fazla Samsung reklamında oynayacağını belirten Bryant rakibi hakkında hakaret edici çizimler yapıp soruyu soran gazeticiye gönderiyor.

Yani reklamda hem Note 8'in "Live Message" özelliğine dikkat çekiliyor hem de Dez Bryant rakibine cevap veriyor. Ayrıca kısa bir süre içerisinde Josh Norman'ın bu reklama cevap vereceği düşünülüyor. 

Samsung Galaxy Note 8 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy Note 8'in Son Reklam Filmi: Seni Seviyorum

YORUMLAR