Dünyanın En Hızlı Telefonları Vivo V3 ve V3 Max mı Olacak?

Dünyanın En Hızlı Telefonları Vivo V3 ve V3 Max mı Olacak?

Hızlıdan da Hızlı sloganıyla piyasaya çıkacak olan Vivo V3 ve Vivo V3 Max piyasaya çıkmaya hazırlanıyorlar. Üreticisinin iddiasına göre Vivo V3 ve Vivo V3 Max piyasadaki en hızlı telefonlar olacaklar.

Üreticisinden doğrudan alınan bilgilere göre tamamen metal gövdeye sahip olacak olan Vivo V3 ve Vivo V3 Max akılı cihazlar, 4GB RAM taşıyacaklar ve minimum 32GB dahili depolama birimi barındıracaklar.

Elbette üreticisinin iddiası bu kadarla kalmıyor. Vivo V3 ve Vivo V3 Max, son derece kaliteli Hi-Fi ses sitemiyle gelecekler. Kamerasının tepkime zamanı 0.7 saniye olarak ifade edilen Vivo V3 ve Vivo V3 Max serisi, sadece bu özelliği ile bile şu anda tüm kamera tepkime sürelerinden hızlı bir performans veriyor olacaklar. Hızlı şarj teknnolojisiyle donatılacak olan Vivo V3 ve Vivo V3 Max akıllı telefonlar, 5 dakikada 2 saat müzik çalabilecek kapasiteye kadar hızla şarj olabilecekler.

Parmak izi sensörü ile donatılacak olan Vivo V3 ve Vivo V3 Max, iz tanıma ve açılış tepkimesi ölçümlerinde de rakip tanımıyorlar. Parmak izini 0.2 saniyede tanımlayarak telefonu açabiliyorlar. 

Vivo X6 ve X6 Plus Resmi Olarak Tanıtıldı

BLU Vivo 4.8 HD, Süper İnce Gövdesiyle Büyülüyor

YORUMLAR