Dünyanın İlk Samsung Deneyim Mağazası İstanbul'da Açıldı

Dünyanın İlk Samsung Deneyim Mağazası İstanbul'da Açıldı

Samsung’un mağazalarında yeni bir konseptin uygulandığı Deneyim Mağazası dünya çapında ilk şubesini İstanbul’da açtı. Dünyanın ilk Samsung Deneyim Mağazası sadece mobil ürünlerin barındırıldığı Emaar Square Mall’daki yerini aldı.

Emaar Square Mall’da geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Samsung Deneyim Mağazası, 500 metrekarenin üzerine kuruldu ve Samsung’un mobil ürünlere dayanan en büyük mağazası oldu. Deneyim, satış ve satış sonrası hizmetin bir arada sağlandığı bu yeni mağazacılık konsepti için İstanbul’daki mağaza tüm dünyada örnek teşkil edecek.

Açılış öncesi düzenlenen basın toplantısına Samsung Electronics Türkiye Başkanı Dae Hyun Kim, Samsung Electronics Türkiye Mobil Ürünlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen ve Samsung Perakende Deneyim Grubu Başkan Yardımcısı Simon Orchover katıldı.

Basının karşısına ilk çıkan isim olan Kim, “Dünyada ilk kez uygulanacak bir mağazacılık modelini Türkiye’den başlattığımız için gurur duyuyoruz. Samsung olarak Türkiye’nin geleceğine güveniyoruz. Bu nedenle yapacağımız yatırımlar ile 2017 yılı bitmeden Türkiye’de en kapsamlı şekilde varlık gösteren teknoloji firması olmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı. Ardından sözü devralan Tansu Yeğen, “Bu mağazayı yeniliğin kalbinin atacağı bir buluşma noktası olarak yaşatmayı planlıyoruz. Aileler çocuklarıyla birlikte eğlenceli dijital çizim veya kodlama eğitimlerine katılabilecekler. Gelişmiş cihazlarını daha etkin kullanmak isteyen tüketiciler burada ürün eğitimleri alabilecekler” dedi.

İstanbul Emaar Square Mall’da açılan dünyanın ilk Samsung Deneyim Mağazası’nda akıllı telefonlar, akıllı saatler, Gear 360 kamera ve VR başlıklar gibi tüm mobil ürünleri ve mobil aksesuarları deneyimleyip satın alma imkanınız bulunuyor. Ayrıca farklı markaların drone’ları ve giyilebilir teknoloji ürünlerinin de satışı yapılmakta.

Samsung Galaxy S8'in Bluetooth Problemine Çözüm Yolda!

Samsung'un Esnek OLED Ekranına Ait İlk Video Geldi

YORUMLAR