En İyi Şifre Yöneticisi LastPass'ın 4.0 Versiyonu Çıktı!

En İyi Şifre Yöneticisi LastPass'ın 4.0 Versiyonu Çıktı!

Şifre yöneticisi olarak hizmet veren en başarılı programlardan bir tanesi olan Lastpass'ın 4.0 versiyonu çıktı. Zaten en iyilerden bir tanesi olan program daha da geliştirilerek oldukça güzel bir hal aldığını söyleyebilirim.

Lastpass için çıkartılan 4.0 güncellemesi içerisinde öne çıkan önemli değişiklik ise yeni arayüz oldu. Materyal tasarıma geçen arayüzü sayesinde artık Lastpass'ı çok daha rahat kullanabileceksiniz. Yenilenen arayüz dışında şifre paylaşımları da geliştirilek daha iyi bir hal aldı.

LastPass 4.0 Güncellenemesi ile Gelen Yenilikler:

  • Tamamen yenilenen arayüz. (Yukarıdaki haber resmi LastPass'ın yeni arayüzü)
  • Diğer kullanıcılara kendi şifreleriniz için erişim imkanı sağlama.
  • Yeni paylaşım merkezi.

Programın kendisi dışında LastPass Android uygulaması da tamamen yeni bir tasarıma kavuştu. Elbette piyasada kullanabileceğiniz pek çok şifre yöneticisi olmasına rağmen, eğer kullanmak için bir tanes arıyorsanız LastPass en iyi alternatifler arasında yer alıyor. Pek çok özelliği bir araya getiren LastPass'ı ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gibi, yıllık 12 Dolar vererek çok daha fazla özellik ile de kullanma şansına sahipsiniz. Güncellenen LastPass'ın PC ve mobil versiyonlarını alttaki bağlantılkarı kullanarak indirebilirsiniz.

LastPass 4.0 Tanıtım Videosu

YORUMLAR