En Ucuz Kıvrımlı Akıllı Telefon LG Escape 2 Sessiz Sedasız Satışa çıktı

En Ucuz Kıvrımlı Akıllı Telefon LG Escape 2 Sessiz Sedasız Satışa çıktı

LG orta sınıf telefon modellerinden LG Escape’in yeni bir modeli LG Escape 2’yi sessiz sedasız piyasa çıkardı. Telefon ABD’de 179.99 dolardan AT&T telefon operatörü web sitesinde tanıtıldı ve satışa sunuldu.

Eğimli ekran tasarımına sahip LG Escape 2, ortalama büyüklükte 4.7 inçlik bir ekrana sahip ve 1280x720 çözünürlüğü destekliyor. LG Escape 2, Snapdragon 410 4 çekirdekli 1.2 GHz bir işlemciye sahip. Cihaz 1 GB RAM taşıyor ve 8 GB dahili depolama belleğine sahip. LG Escape 2, 8MP arka ve 1 MP ön kameralarıyla şimdilik piyasadaki en ortalama özelliklere sahip Android telefon kategorisine girdi. Bu durum cihazı son derece ucuz da kılıyor.

Özellik açısından ortalama telefonlarla karşılaştırılması gereken LG Escape 2, olağanüstü fotoğraf çekme özelliklerine sahip değil. Ancak fotoğraf çekmeyi ekranın her hangi bir yerine dokunarak gerçekleştirebilme özelliği sunuyor. Selfie çekenler kamerayı kendilerine doğrulttukları andan itibaren, basit bir başparmak hareketiyle 3 saniye içinde fotoğraf çekebiliyorlar.

ABD’de AT&T operatörünün markası altında satılacak olan telefon her hangi bir kontrat taahhüttü talep etmiyor.  

LG G4'ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Sony Xperia Z5 Görüntüsü İnternete Sızdırıldı

Şimdi Sıra LG G4'e Düşme Testi Uygulamaya Geldi: İşte Sonuçlar

YORUMLAR