Facebook Messenger'a 'Anlık Oyunlar' Geliyor

Facebook Messenger'a 'Anlık Oyunlar' Geliyor

Facebook Messenger, her önemli güncelleme ile birlikte daha iyi ve kaliteli hale geliyor. Bazıları bu güncellemeleri Facebook'un bir parçası olarak görmese de, Messenger gerçek anlamda tam teşekküllü bir mesajlaşma uygulaması haline geldi. Şimdi de efsane bir özelliği daha bünyesine ekliyor: Anlık Oyunlar

Popüler mesajlaşma uygulaması dendiğinde aklınıza ilk hangi uygulama geliyor bilmiyorum. Ama özellik açısından değerlendirildiğide ben ilk sıraya her zaman Messenger'ı yazarım. Çünkü hem sosyal medya platformundaki arkadaşlarımla, hem de grup sohbetlerinde bana çok kullanışlı özellikler veriyor. Üstelik bunu interaktif hale de getirmeye başladı. Haberimize konu olan Anlık Oyunlar ile artık sohbetimize eğlence katabileceğiz. 

Facebook Messenger'ın bir sonraki güncellemesinde bu oyunları görürseniz şaşırmayın. Mesajlaşma uygulaması, grup sohbetleri de dahil olmak üzere insanların birlikte eğlenebileceği oyunları bünyesine dahil edecek. Pac-Man gibi klasiklerden tutun da, Words with Friends gibi farklı türleri bir arada görebileceğiz. 

Oyunlar hem iOS hem de Android uygulamalarda kullanılabilecek ve şimdilik 30 ülkede faaliyete geçmesi bekleniyor. Bu bana kalırsa bir mesajlaşma uygulaması için harika bir güncelleme, dolayısıyla denemek için sabırsızlanıyorum.

Dikkat! Facebook Messenger’dan Fidye Yazılım Bulaşabilir

Facebook Messenger Artık Android Auto ile Uyumlu

YORUMLAR