Facebook Messenger'a Çoklu Hesap Desteği ve Yeni Tema Geliyor

Facebook Messenger'a Çoklu Hesap Desteği ve Yeni Tema Geliyor

Facebook'un popüler anlık mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger'a kapsamlı bir güncelleme geliyor. Yeni güncelleme ile yepyeni temaya sahip olacak olan uygulama, aynı zamanda bazı özelliklere sahip olacak.

Facebook'un 900 milyonu aşkın kullanıcısıyla WhatsApp'ın hemen arkasında yer alan anlık mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger, önümüzdeki haftalarda önemli bir güncelleme alacak. Şu an test aşamasında olan güncellemeye göre, uygulama üzerinden SMS gönderilebilecek. Aynı zamanda yeni bir tema ile karşımıza çıkacak olan Messenger, tıpkı Instagram gibi çoklu hesap desteğine de sahip olacak. 

Android Police'de yayınlanan habere göre Facebook, şu sıralar yeni güncellemesini test ediyor ve uygun gördüğü zaman yayına sokacak. Yeni güncelleme sayesinde SMS ile bütünleşik bir hal alacak olan uygulama, varsayılan kısa mesajlaşma uygulaması olarak da kullanılabilecek. Güncelleme ile tasarımında da köklü bir değişikliğe gidecek olan Facebook Messenger, mavi materyal tasarıma sahip olacak. Ayrıca çoklu hesap desteğiyle de iki farklı hesabın kontrolü aynı anda gerçekleştirilebilecek. Messenger üzerinden gönderilen SMS'ler ön tanımlı olarak mor renkte olacakken, diğer mesajlar eskisi gibi mavi renkte olacak. 

Facebook, bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda da Instagram için çoklu hesap desteğini yayınlamıştı. İlk çıktığı günden beri çok yol kat eden Facebook Messenger, gün geçtikçe tam bir İsviçre çakısı haline geliyor.

Twitter'a Beğeneceğiniz Yeni Bir Özellik Daha Geliyor

Daha Güvenli İnternet İçin Google, Facebook ve Twitter El Ele Verdi


YORUMLAR