Facebook'tan Yeni Bir Video Özelliği Daha

Facebook'tan Yeni Bir Video Özelliği Daha

Sosyal medyanın dev uygulaması olan Facebook, geçmiş yıllardaki doğum günlerinizi size hatırlatmanın yeni yolunu kullanıma sundu. Facebook'un kullanıma sunduğu yeni özellik ile en güzel anlarınızı hatırlayabileceksiniz.

Hızla büyümeye devam eden Facebook, geçtiğimiz yeni bir video özelliğini daha kullanıma sundu. Kullanıcıların doğum günlerinde aktifleştirebilecekleri bu özellik, geçmiş yıllardaki doğum günlerini video şolarak kullanıcılara sunuluyor. Otomatik olarak oluşturulan videolar aynı zamanda zaman tünelinde de paylaşılabiliyorlar. Benzer bir özellik geçtiğimiz günlerde "Arkadaşlık Günü" kapsamında da karşımıza çıkmıştı.

Yeni video araçları sayesinde kullanıcılar geçmiş yıllarındaki doğum günlerini tekrardan gün yüzüne çıkarabilecek ve diledikleri taktirde de zaman tünelinde paylaşabilecekler. Otomatik olarak oluşan kişisel videolar, doğum günlerinizde beraber olduğunuz arkadaşları içerecek. Kullanıcılar diledikleri taktirde videolar üzerinde bir takım değişiklikler de yapabilecekler. Yeni özelliği kullanabilmek için Facebook uygulamasının son sürümüne sahip olmak gerekiyor. 

Facebook her alanda insanlar arasındaki iletişimi yüksek tutmanın peşinden koşuyor ve bu kapsamda yeni özellikleri sürekli olarak kullanıcılara sunuyor. 

Biri Facebook'a Dur Desin! İşte İkinci Çeyrek İstatistikleri

Facebook'un Canlı Yayın Özelliği Güncellendi


YORUMLAR