Flash Spin-Off’unu Bekleyen DC Hayranlarına Kötü Haber

Flash Spin-Off’unu Bekleyen DC Hayranlarına Kötü Haber

DC hayranları, Flash’ı beyaz perdede görmek için biraz daha beklemek zorunda kalacaklar. Warner Bros., Ezra Miller’ın Fantastic Beasts serisindeki rolü sebebiyle Flash spin-off’unun çekimlerini 2019 yılının sonuna erteledi.

Beyaz perdedeki macerasına 2017 yapımı Justice League filmi ile başlayan Flash, Ezra Miller etkisiyle DC’nin en sevilen süper kahramanlarından birisi olmuştu.

Batman ve Superman’in ardından, son dönemin gözde karakterleri Wonder Woman ve Aquaman’e solo film çeken stüdyo, bir süredir Flash spin-off’u üzerinde çalışıyordu.

Bağımsız Flash filmi için daha önce bir çıkış tarihi açıklanmamıştı, ancak beklentiler çekimlerin mart ayında başlayacağı yönündeydi. Fakat Veriety ’e göre, merakla beklenen projenin çekimleri 2019 yılının sonuna erteledi. Warner Bros.’a böyle bir karar aldıran sebep ise Ezra Miller’ın Fantastic Beasts serisindeki rolü olmuş.

Fantastic Beasts serisinin üçüncü filmi için çalışmalar önümüzdeki temmuz ayında başlıyor. Haliyle bu durum, Flash spin-off’unun ileri bir tarihe ertelenmesine neden oldu. Film için işaret edilen yeni vizyon tarihi ise 2021.

Warner Bros., Justice League’in hayal kırıklığı yaratmasının ardından DC Comics karakterlerine dayanan solo filmlere ağırlık vermeye başladı. Stüdyo, Batman serisini farklı bir aktörle yeniden çekmeye hazırlanıyor. Bu aralık ayında da Jason Momoa’lı Aquaman vizyona girecek. 2019 ise Wonder Woman’ın yılı olacak.

Suicide Squad 2 ve Joaquin Phoenix'in başrolde olduğu bağımsız Joker filmi ise stüdyonun denize indirmeye hazırlandığı diğer yapımlar arasında yer alıyor.