Foursquare'ın 8. Sürümü Büyük Değişikliklerle Yayınlandı

Foursquare'ın 8. Sürümü Büyük Değişikliklerle Yayınlandı

Anlık olarak yer bildirme uygulamalarının en popüleri Foursquare'ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni tasarımını bugünden itibaren tüm kullanıcıları için indirme imkanı sunuyor.

Yiyecek dünyasını keşfetmeye yarayan ve gittiğini yeri belirtip arkadaşlarınızla paylaşma imkanı sunan bu güzel uygulama tasarımında büyük değişiklikler yaptı. Sadece tasarımını değiştirmekle kalmayan şirket Foursquare logosunu da tasarıma uygun bir hale getirdi. Yani milyonlarca kullanıcıya sahip uygulama baştan aşağıya yenilendi.

Daha önce bu haberimizde bahsettiğimiz tüm değişiklikleri artık uygulama içerisinde görmeniz mümkün. Çünkü Foursquare resmi blog sayfasında güncellemenin tüm kullanıcılar için dağıtıldığından bahsetti.

Yeni güncelleme ile Foursquare size mekan önerileri sunacak. Bu önerileri sizden uygulamaya giriş yaptığınızda girmenizi istediği bilgiler sayesinde yapacak. Sizden istediği sevdiğiniz yemekleri ve hoşlandığınız içerikleri yazmanız. Buna bağlı olarak sevilen mekanları seçip size öyle sunuyor.

Mekanların tüm ayrıntılarına ulaşmanızı sağlayan yeni güncelleme kullanıcı yorumları ve mekanın iletişim bilgilerini size detaylı bir şekilde gösteriyor. Foursquare'ın aylar önce yer belirtme özelliğini Swarm uygulamasına vermesinden sonra artık orijinal uygulama olmayacağı belirtilmişti. Bu özellik yeni güncelleme ile aynen bırakıldı. Yani yer belirtmek istiyorsanız Foursquare'ın geliştirmiş olduğu Swarm uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Yeni mekanlar keşfedip, yeni yemekler yiyebileceğiniz Foursquare'ın yenilenen ve birçok özellik kazandırılan yeni güncellemelerini aşağıdaki bağlantılardan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu arada güncelemenin iOS ve Android platformları için geçerli olduğunu unutmayın.

Check-in yapmaya devam edebilmek için aşağıdaki uygulamayı yüklemelisiniz.

25 Ülke Daha Microsoft Surface Pro 3'e Kavuşacak

Windows 8.1 için Yeni Güncelleme Duyuruldu

YORUMLAR