Galaxy Note 7 AnTuTu Testlerinde Ortaya Çıktı

Galaxy Note 7 AnTuTu Testlerinde Ortaya Çıktı

Tanıtılmasına kısa bir zaman kalan ve tüm Android kullanıcıları tarafından merakla beklenen Galaxy Note 7, AnTuTu testlerinde ortaya çıktı. 

Samsung'un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy Note 7'nin tanıtılmasına kısa bir süre kaldı. Geçtiğimiz ay Samsung tarafından resmi olarak duyurulan telefonun nasıl bir şeye benzeyeceği kesin olarak bilinmiyordu. Geçtiğimiz hafta sızan basın fotoğraflarıyla tasarımı kesinlik kazanan telefonun teknik özellikleri sadece ihtimaller dahilinde biliniyordu. Geçtiğimiz gün yapılan bir sızıntı ile bu sefer telefonun teknik özellikleri ortaya çıktı. Android telefonlar arasında popüler olan AnTuTu testlerinde ortaya çıkan telefon yine performans yönüyle kullanıcıları doyuracak.

Weibo üzerinde ortaya çıkan AnTuTu sonuçlarında SM-N930V model numarasına sahip bir telefon kullanılmış. Bu yıl piyasaya çıkan Snapdragon 820'den gücünü alan telefon 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip. Samsung'un uzun süredir telefonlarında kullandığı Quad HD ekranın Note 7'de de yer aldığı test sonuçlarından anlaşılabiliyor. Daha önce Geekbench testlerinde ortaya çıkan telefonun Android 7.0 Nougat ile geleceği söyleniyordu ancak, AnTuTu sonuçlarına kullanılan telefonda Android 6.0.1 Marshmallow yer alıyor.

Telefonun önümüzdeki aylarda resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 7’nin Basın Tanıtım Görüntüleri Sızdı

Samsung Galaxy Note 7 Tasarımı Kılıflarıyla Birlikte Gün Yüzüne Çıktı

YORUMLAR