Galaxy S10 ve Galaxy Note 10'un Ekran Boyutları Ortaya Çıkmış Olabilir

galaxy s10 ekran boyutu

Samsung hayranları bir süredir Galaxy S serisinin yeni modellerine dair gelecek bilgileri bekliyordu. Şubat ayında yapılacak resmi duyuruyla gün yüzüne çıkması beklenen Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerine dair yeni detayların yanı sıra Note serisi için de ilk sızıntı gerçekleşti. Bir Twitter kullanıcısı, Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S10 Lite, Galaxy S10 5G ve Galaxy Note 10 ekran boyutları bugün itibarıyla sızdırdı.

Samsung’un içerisinde aldığı bilgileri yayınlamasıyla ünlenen Twitter kullanıcısı Ice Universe, yeni iddialarla gündeme geldi. Bugün sabaha karşı paylaştığı gönderiyle yeni modellerin ekran boyutlarını paylaşan Ice Universe, birçok mecraya konu oldu. Gerçek kimliği bilinmeyen Twitter kullanıcısı, daha önce Samsung’a dair verdiği birçok ön bilgide doğru çıkmış ve böylece oldukça ünlenmişti.

Güney Koreli teknoloji devinin şubat ayında yapacağı duyuruyla Galaxy S10 serisinin tüm üyelerini tanıtacağı bilinenler arasında yerini alırken, şirketin bu yıl daha önce görmediğimiz sayıda S modelle raflardaki yerini alacağı, dile getirilen iddialar arasında daha önce kendine bulmuştu. Tüm modellere dair ekran boyutlarını öğrendiğini belirten Ice Universe ise hemen aşağıdaki bilgileri paylaştı.

Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 ekran boyutları

  • Galaxy S10 Lite: 5.75 inch
  • Galaxy S10: 6.11 inch
  • Galaxy S10+: 6.44 inch
  • Galaxy S10 5G: 6.66 inch
  • Galaxy Note 10: 6.75 inch