Galaxy S3 Mini Akıllı Telefon Yarın Tanıtılıyor

Galaxy S3 Mini Akıllı Telefon Yarın Tanıtılıyor

Samsung, Galaxy S3 Mini isimli yeni akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Özellik olarak Galaxy S3 ile benzer olacağı ancak boyut olarak adına uygun bir şekilde daha küçük olacağı belirtilen ürünün 11 Ekim’de yani yarın tanıtılması bekleniyor.

Android telefonlar arasında ve belki de tüm akıllı telefonlar arasında en iyi ürünlerden biri olan Galaxy S3, büyük boyutlu olması sebebiyle bazı kullanıcıların uzak durmasına neden olmuştu. “Evet, kaliteli bir telefon ama çok büyük” gibi cümlelerin Galaxy S3 hakkında birçok kez sarf edildiğini sık sık duymuştuk. Görünen o ki Samsung sadece duymakla kalmamış ve bir çözüm üretmiş. Ancak adında “mini” kelimesinin olduğu diğer telefonların aksine bu Galaxy S3 Mini’nin 4 inçlik ekran boyutuna sahip olacağı bilgisi ürünün yine de büyük ekranlı olacağının bir göstergesi.

Samsung cephesinden doğrulanan bu bilgiler, yarın gerçekleşecek tanıtımla birlikte detaylanacaktır.

Bu haberimizden kıas bir süre sonra cihazın fotoğrafı ve özellikleri sızdırıldı. Söz konusu fotoğraf ve cihazın özellikleri için Galaxy S3 Mini'nin Fotoğrafı ve Özellikleri Sızdı isimli haberimizi okuyabilirsiniz.

YORUMLAR