Galaxy S4 için 5 Farklı Renk Seçeneği Daha Geliyor

Galaxy S4 için 5 Farklı Renk Seçeneği Daha Geliyor

Londra'da düzenlenen Samsung Premiere 2013 etkinlikleri sırasında, Koreli akıllı telefon üreticisi amiral gemisi Galaxy S4 için beş farklı renk seçeneğinin daha piyasaya sürüleceğini duyurdu. Farklı beş renk seçeneğine sahip olan modellerle şu an piyasada satışta olan Galaxy S4'ler arasında donanımsal veya yazılımsal bir farklılık olmayacak, tek fark cihazların renkleri olacak.

Samsung yakalamış olduğu yüksek satış rakamlarına rağmen, bu yeni çok renkli Galaxy S4 stratejisiyle birlikte satış rakamlarında büyük bir artış bekliyor. Galaxy S4'ü satış rakamlarına baktığımız zaman piyasada yer alan diğer Android tabanlı akıllı telefonların satış rakamlarına göre açık ara önde olsa da yeni ortaya çıkan stratejiler, şirketin satış rakamlarından çok da memnun olmadığını ve daha çok cihaz satılması için çalışmalarına devam ettiğini göstermekte.

Galaxy S4'ün donanımsal ve yazılımsa özellikleri değişmemiş olmasına rağmen, yeni gelen renk seçeneklerinin bir çok kullanıcının fikrini değiştireceğine ve akıllı telefonu satın almaya iteceğine eminim.

Samsung yeni renkte Galaxy S4'lerin ne zaman piyasaya sürüleceğiyle ilgili net bir bilgi vermemiş olsa da hangi renklerde Galaxy S4'lerin bizlerle buluşmak için gün saydığını biliyoruz.

Yeni Galaxy S4 Renkleri:

  • Mavi
  • Kahverengi
  • Pembe
  • Mor
  • Kırmızı

Facebook Yorumlarına Artık Fotoğraf Eklenebilecek

YORUMLAR