Game of Thrones 7. Sezon 4. Bölüm Sızdırıldı!

Game of Thrones 7. Sezon 4. Bölüm Sızdırıldı!

Geçen hafta HBO’nun hacklenmesi ve 1.5 TB’lik verisinin çalınmasının artçıları devam ediyor. Zira ele geçirilen veriler, sadece Game of Thrones dizisinin  7. Sezon senaryosu değildi. Çalınan verilerin içinde en az bir bölümün de olduğu ortaya çıktı.

Hackerlar, Game of Thrones’un Türkiye’de Pazartesi günleri yayımlanacak olan 7. Sezon 4. Bölümünü şimdiden internete sızdırdı. Geçen hafta yayıncı kuruluş HBO’nun bilgisayar korsanları tarafından hacklenmesi büyük bir şaşkınlık yaratmıştı. Sunuculara girmeyi başaran siber saldırganların sunuculardan neleri kopyaladığı henüz bilinmiyor. Fakat bilinen şey, HBO'nun sunucularından yaklaşık 1.5 TB'lık dosyanın çalınmış olduğu.

HBO CEO'su Richard Pleler, bazı önemli dosyaların da saldırıda çalındığını doğruladı. HBO kanalından yapılan açıklamaya göre geçtiğimiz günlerde yaşanan hack olayından bağımsız şekilde, Star India adlı kanal yüzünden yaşandı. Star India sözcüsü yaptığı açıklamada, bu ihlali çok ciddiye aldıklarını ve derhal soruşma başlattıklarını açıkladı. HBO, Game of Thrones’un Hindistan'daki ayağı için Star India ile çalışıyor.

Sızdırılan 4. Bölüm 240p görüntü kalitesine sahip. Bu nedenle Game of Thrones tutkunlarına tavsiyemiz, sabırlı olmaları ve dizinin yayınlanacağı resmi tarihi beklemeleri yönünde olacak.

Yine de sabredemeyip dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenleri uyarmamız gerekiyor. Korsan kopyayı bilgisayarınıza indirmeden önce güvenli olduğuna emin olmalısınız. Zira içinde bilgisayarınıza zarar verebilecek kötü amaçlı yazılımlar olabilir.

Game of Thrones 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

Hackerlar, Game Of Thrones’un 7. Sezonunu Sızdırdı!

HBO, Game of Thrones Korsanlarının Peşine Düştü

YORUMLAR