Game of Thrones 7. Sezon Finali İzlenme Rekoru Kırdı

Game of Thrones 7. Sezon Finali İzlenme Rekoru Kırdı

Game of Thrones dizisinin son sezonu çok kısa sürdü; fakat buna rağmen büyük bir etki bıraktı. Game of Thrones 7. sezon finali ise dizinin tadının damağımızda kalmasını sağladı.

Günümüze kadar gösterime girmiş en büyük bütçeli televizyon yapımlarından biri olan Game of Thrones'da son teknoloji CGI tekniklerinin yanısıra özel olarak tasarlanmış setler ve kostümler kullanılıyor, Avrupa'nın farklı uçlarında gerçek mekanlarda çekimler yapılıyor. Bu denli özenle hazırlanan bir dizinin büyük ses getirmesi de normal bir sonuç

Game of Thrones'un yayıncısı HBO geçtiğimiz Pazar gecesi dizinin 7. sezonunun ihtişamlı finalini seyircilerin beğenisine sundu ve bu bölüm şu ana kadar en çok izleyici sayısına sahip Game of Thrones bölümü oldu. Hatırlanacağı üzere bir önceki rekor yine bu sezonda, sezonun başında kırılmıştı. Şimdi ise final bölümü sezonun kendi rekorunu da kırdı.

HBO'nun paylaştığı verilere göre The Dragon and the Wolf yani Ejderha ve Kurt adlı sezon finali toplamda 12.1 milyon izleyici tarafından canlı olarak seyredildi. Tabi ki bu rakamlar resmi rakamlar, yani diziyi korsan yollardan, torrent aracılığıyla veya dizi sitelerinden izleyen izleyiciler bu sayıyı katlayacaktır.

Game of Thrones'un bir sonraki sezonunun ise en erken 2 sene sonra yayınlanabileceği öngörülüyor. Umarız Game of Thrones 8. sezonu bu sezon kadar kısa sürmez.

Bethesda Bir Game Of Thrones Oyunu Geliştiriyor Olabilir!

YORUMLAR