Game of Thrones İçin Birçok Farklı Final Bölümü Çekilecek

Game of Thrones İçin Birçok Farklı Final Bölümü Çekilecek

Önemli ve trend olmuş televizyon dizi ve filmlerinin tek derdi, korsan yayınlanan bölümleri değil elbette. Sosyal medya da hızla artan "spoiler" olgusu da bu tip yapımların izlenme oranlarını etkileyebiliyor. Game of Thrones dizisi de bu durumdan mustarip dizilerin başında geliyor.

Dizi hakkında "Spoiler" vermek, takipçileri yapımdan hızla soğutabiliyor. Ancak, Game of Thrones'un bu konuda bahtının oldukça kara olduğunu da söyleyebiliriz, çünkü yapımcıların sette güvenebilecekleri kimse yok. Dizinin bölümlerini oyuncular, set çalışanları hatta bazen teknik ekip bile sağda solda konuşarak sızdırabiliyorlar.

Game of Thrones yapımcıları bu "spoiler" tehdidine karşı bir strateji geliştirebilmek adına uzun yıllardır kafa patlatıyorlardı. Özellikle dizinin 8. ve final bölümü için artık ciddi bir karara varmış gibi görünüyorlar. Yapımcı ve yönetmenler final sezonunda her bölüm, özellikle de son bölüm için birden fazla final senaryosu çekecekler. Gerçek final, sadece TV ekranlarında yayınlanacak. Böylece dizinin heyecanı düşmeyecek ve izleyiciler "spoiler" paylaşımlarından etkilenmeyecekler.

Böylelikle tüm Game of Thrones tayfası, kameramanından oyuncusuna, makyaj sanatçısından ışıkçısına kadar, çekilen sahnelerin hangisinin gerçek final olduğunu bilemeyecek ve hakkında fısıldaşamayacaklar.

Game of Thrones Ejderhalarının Sırları

Game of Thrones Resmi Mobil Oyunu Telefonlarımıza Geliyor

YORUMLAR