Geekbench 4 Yeni Test Seçeneğiyle Android İçin Yayınlandı

Geekbench 4 Yeni Test Seçeneğiyle Android İçin Yayınlandı

Popüler çapraz platform destekli donanım test programı Geekbench’in 4. sürümü hem mobil hem de masaüstü platformda indirilmeye açıldı. Geekbench 4 ile artık bilgisayarınızın GPU performansını da ölçebiliyorsunuz.

Android, iOS, Windows, MAC ve Linux kısacası telefon, tablet ve bilgisayarlarda yaygın olarak kullanılan işlemci test etme programı Geekbench 4.0 sürümüne güncellendi. Arayüzün tamamen yenilendiği ve bilgisayarın grafik işlemci performansını gözler önüne seren yeni test seçeneğinin eklendiği yeni Geekbench programı, mobil tarafta cihazın tek ve çoklu çekirdek skorunun yanı sıra işlemcisinden ekranına detaylı bilgi sunarken; masaüstü tarafta CPU ve Compute Benchmark olmak üzere iki test yapma imkanı tanıyor. Test süresi bilgisayarın donanımına göre 2 ile 20 dakika arasında değişiyor.

Bilgisayarınızın ve mobil cihazınızın donanım gücünü farklı testlerle hesaplayarak gösteren, diğer cihazlarla karşılaştırma imkanı tanıyan en iyi programlardan Geekbench’in son sürümünü aşağıdaki bağlantılardan indirip teste başlayabilirsiniz:

YORUMLAR