Giphy Cam Uygulaması Sonunda Play Store'da Göründü

Giphy Cam Uygulaması Sonunda Play Store'da Göründü

Uzun soluklu bir bekleyişin ardından Giphy Cam uygulaması sonunda Android kullanıcılarına da sunuldu. Play Store'da görünen uygulama indirilebilir durumda.

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında iOS kullanıcılarına özel olarak çıkan Giphy Cam uygulaması sonunda Android kullanıcıları için de yayınlandı. Nefes nefese bir bekleyişin ardından Google Play Store'da gözüken uygulama ile kolayca GIF oluşturabiliyor ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. Android platformu için çıkan uygulama sevinçle karşılanmış olsa da uygulamanın bazı kritik özellikleri malesef Android kullanıcıları için aktifleştirilmemiş durumda. 

Çeşitli filtreler eşliğinde GIF görüntüleri oluşturmayı mümkün kılan Giphy Cam uygulaması uzun süredir iOS kullanıcıları tarafından kullanılıyor. Telefonda yer alan videoların arasından GIF oluşturma özelliğine de sahip olan uygulama işlevsel özellikleri nedeniyle seviliyordu ve bu özellikler Android kullanıcıları için kullanılabilir değildi. Perşembe itibariyle bu kısıtlamaya son veren Giphy Cam, bundan sonra Android kullanıcılarına da hizmet verecek. Play Store'da indirilebilir şekilde duran uygulama ne yazıkki iOS'taki gibi çalışmayacak. Uygulamanın sahip olduğu pek çok özellik Android platformunda şu an aktif değil. Bu sorunun ilerleyen günlerde aşılması bekleniyor ancak yine de uygulamanın Android cihazlar için bir adım atması sevindirici.

Prisma'ya Video Düzenleme Özelliği Geldi, Sırada GIF Var

WhatsApp ile Hareketli GIF Göndermeye Hazır mıyız Arkadaşlar?


YORUMLAR