Google, 2014'ün En İyi Android Oyunlarını Listeledi

Google, 2014'ün En İyi Android Oyunlarını Listeledi

2014'ün son günlerine girdiğimiz şu günlerde Google 2014'ün en iyilerini listelemeye başladı. Daha önceden 2014'ün en iyi Android uygulamalarını açıklayan Google bu sefer de 2014'ün en iyi Android oyunlarını bütün Android kullanıcılarına duyurdu. 2014'ün en iyi Android oyunları listesinde ücretli ve ücretsiz uygulamalar ayrı ayrı listelenmemiş. Ücretli ve ücretsiz Android oyunlarının bir arada yer aldığı 2014'ün en iyi Android oyunları listesinde bilinen ve popüler olan oyunların yanında sürpriz oyunlar da yer almakta.

2014'ün en iyi Android listesinde yer alan ücretsiz oyunların ilk sıraları arasında daha önceden özel olarak incelediğimiz Sky Force 2014 oyunu yer alıyor. Oldukça başarılı retro tarzda bir shoot em up oyunu olan Sky Force 2014 günümüz grafik teknolojisini klasik kuşbakışı uçak savaşı oyunu dinamikleriyle birleştiriyor.

Don't Tap The White Tile ya da kısa adıyla Piano Tiles listede yer alan ücretsiz oyunlar arasında sürpriz bir oyun. Bu basit ve eğlenceli oyunu bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Bruce Lee: Enter The Game ve Darkness Reborn adlı oyunlar oldukça kısa bir süre önce çıkmalarına rağmen listede yer bulmuşlar. Bu iki oyuna göz atmak için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Listede çok sayıda oyun yer almakta. Bu oyunların hepsine bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_3000bd9_hot_games_2014

Google, 2014'ün En İyi Android Uygulamalarını Açıkladı

YORUMLAR