Google Allo 21 Eylül'de Yayınlanıyor!

Google Allo 21 Eylül'de Yayınlanıyor!

Google'ın yeni mesajlaşma uygulaması Google Allo, konuşmaları daha kolay, daha verimli ve daha etkileyici kılacak ve daha da önemlisi yalnız 2 gün içinde bizlerle olacak. 21 Eylül tarihinde kullanıcılarla buluşacak olan Google Allo, birbirinden güzel özellikleriyle dikkat çekiyor.

Mayıs ayında düzenlenen Google I/O etkinliğinde tanıtılan mesajlaşma uygulaması Google Allo'nun çıkış tarihi nihayet belli oldu. Kullanıcıyla 21 Eylül tarihinde buluşacak olan uygulamada uçtan uca şifreleme bulunuyor ve Google Asistan ile birlikte çalışıyor. Konuşmayı terk etmek zorunda kalmadan aradığınız bilgilere ulaşabileceğiniz bu özellik, şimdiden çok beğenildi. Diğer yandan akıllı cevap, karalamalar yapabilme, sticker kullanma, özel metin boyutları ve daha pek çok özelliği bulunan Google Allo'nun rakiplerinin önüne ne kadar göreceğini hep birlikte göreceğiz.

Son zamanlarda mesajlaşma uygulamalarına yapılan yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor. En son iOS 10 ile birlikte Apple cihazlarının mesajlaşma uygulamasına bu kadar yenilik geldiğini görmüştük. Bakalım Allo rakiplerinin önüne geçebilecek mi?

Google Allo Android Nougat'a Entegre Olabilirdi

YORUMLAR