Google Fit İçin Artık Geliştiricilerin İşi Daha Kolay

Google Fit İçin Artık Geliştiricilerin İşi Daha Kolay

Google Fit, hepimizin de bildiği gibi Android kullanıcılarının, özellikle spor yapan teknolojik insanların vazgeçilmezi. Artık sadece bununla da kalmıyor bu uygulama; geliştiricilerine ve geliştirici olmak isteyenlere daha iyi fırsatlar tanıyor.

Artık geliştiriciler Google Fit'in Android platformunda istedikleri uygulamaları geliştirip buna empoze edebilecekler. Kendi sağlık ve spor programlarına göre geliştirdikleri programları Google Fit'e empoze edip istedikleri şekilde kullanabilecekler. Ne kadar harika öyle değil mi? Gün geçtikçe teknoloji kullanıcıların istediklerini yapmaya yönelik hareketler yapıyor ve ne yalan söyleyelim bu da işimize geliyor.

Google Fit'in SDK'sı bu hafta açıklandı ve çok yakında yeni detaylarla bizlerle olacak. Aynı Apple'ın HealthKit'i gibi bu da Android üzerinden datalarla oynayarak yapılan bir uygulama tekniği. 

Siz de bundan yararlanmak istiyorsanız, Google Fit'in SDK'sını buradan indirebilirisiniz. Özellikle sağlık ve spor konusuna eğilimliyseniz bu alternatifi mutlaka düşünmelisiniz.

Detayları takip edeceğiz. Bizimle kalın.

Google Fit Android L İle Birlikte Gelecek

YORUMLAR